Sbuggs

Maximálni absorpce

25 ml (3 až 4 vložky)

Použití

Menstruace

Cena

746 - 999 Kč

Web

https://snuggs.cz/

Výměna a vrácení

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nesedí, můžete je vrátit nebo vyměnit do 60 dnů od data doručení. Zboží musí být v původním balení, nenošené, nevyprané, se všemi štítky, beze skvrn a zápachu.

Antibakteriální ochrana

Obsahuje biocidní přípravek argentium-nátrium-hydrogénzirkónium fosfát

snuggs hugger

Vaše recenze kalhotek Snuggs

2,0
Rated 2 out of 5
2 z 5 hvězdiček (spolu 47 hodnocení)
Vynikající6%
Velmi dobré9%
Průměrné8%
Problémové34%
Hrozné43%

 

Rated 4 out of 5
4. ledna 2022

Jsem velice drobné postavy (170 cm/50kg) a podle tabulky mi měla být velikost S, kamarádka mi říkala, že jí je S volné, ať vezmu XS (když to bylo podle tabulky velikstí nevyjovující). Koupila jsem XS, ale jsou mi volné i ty (v pase, lezou dolů). Funkčností jsou super, jsem moc spokojená. Akorát si na ně musím dávat pánské boxerky, aby mi nelezly v noci dolů. Škoda, že na lemu není taky taková veliká přilehlá guma jako na těch boxerkách!

Kačka

 

Rated 1 out of 5
3. ledna 2022

Mám kalhotky Snuggs pro silnou menstruaci a bohužel budu reklamovat. Po prvním týdnu se vytáhly a trčí z nich gumičky. Materiál je takový umělý, tenký, čínský…

Karin

Špatné.. Prostě fuj

Rated 1 out of 5
1. ledna 2022

Koupila jsem dceři Snuggs kalhotky model Teen – růžovo-modrá. A dostala jsem totální bídu za to že jsou pruhované. Velikost naprosto nesedí a okamžitě protéká. Nedoporučuji nashle.. 🙂

Květuše

Nedoporucuji

Rated 1 out of 5
14. prosince 2021

Po 3.mesicich vypadaji jak hadr na podlahu, vytahany jako stare plavky. Hnus za ty penize.

kakba

Katastrofa

Rated 1 out of 5
10. prosince 2021

Střih a materiál kalhotek je naprostá katastrofa – je měkčí než funkční vrstva, lem na stehnech je příliš těsný a zařezává se, zato v pase guma není snad žádná, kalhotky sjíždějí, funkční vrstva má tendenci odstávat, pocitu bezpečí a pohodlí se nedočkáte. Dávala jsem jim šanci, ale spokojená nejsem a doporučit naprosto nemůžu.

Nicole

Nejlepší menstruační kalhotky na trhu

Rated 5 out of 5
10. prosince 2021

Používám již několik let a nemůžu být spokojenější 🙂 střih perfektní (mám více druhů a všechny sedí) a jsou spolehlivé. Nikdy mi neprotekly, ani v noci. Můžu jen doporučit!

Kája

Rozpadají se

Rated 1 out of 5
7. prosince 2021

Plne souhlasim s timto prispevkem https://youtu.be/7UOQgk5bXN4

Bara

doporučit naprosto nemůžu

Rated 1 out of 5
30. listopadu 2021

Střih a materiál kalhotek je naprostá katastrofa – je měkčí než funkční vrstva, lem na stehnech je příliš těsný a zařezává se, zato v pase guma není snad žádná, kalhotky sjíždějí, funkční vrstva má tendenci odstávat, pocitu bezpečí a pohodlí se nedočkáte. Dávala jsem jim šanci, ale spokojená nejsem.

Nicole

Neodpovídají ceně

Rated 2 out of 5
29. listopadu 2021

Kalhotky Snuggs většinou volím až ve chvíli, kdy mi dojdou ostatní značky. Nižší savost a hlavně se rychle vytahají, takže je to spíš taková nouzovka.

Simona

Nenadchli mně

Rated 2 out of 5
12. listopadu 2021

Mám 3 značky menstruačních kalhotek a Snuggs volím vždy jako až tu poslední volbu. Za mně málo kvalitní, začali se mi brzy párat (nechala jsem si je opravit). Mám ty na slabou menstruaci, ale beru je opravdu až na konci menstruace, přijde že toho vydrží opravdu málo. Materiál a střih mi vyhovuje. Znovu bych nekoupila, vzhledem k tomu, že je momentálně na trhu opravdu velký výběr.

Iveta