Sbuggs

Maximálni absorpce

25 ml (3 až 4 vložky)

Použití

Menstruace

Cena

746 - 999 Kč

Web

https://snuggs.cz/

Výměna a vrácení

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nesedí, můžete je vrátit nebo vyměnit do 60 dnů od data doručení. Zboží musí být v původním balení, nenošené, nevyprané, se všemi štítky, beze skvrn a zápachu.

Antibakteriální ochrana

Obsahuje biocidní přípravek argentium-nátrium-hydrogénzirkónium fosfát

snuggs hugger

Vaše recenze kalhotek Snuggs

2,0
Rated 2 out of 5
2 z 5 hvězdiček (spolu 47 hodnocení)
Vynikající6%
Velmi dobré9%
Průměrné8%
Problémové34%
Hrozné43%

Protečou

Rated 3 out of 5
11. února 2022

Mně ale fakt nevyhovuje, že savá vrstva je tak krátká a není tam už žádná jiná ochrana (prodloužení směrem dozadu či dopředu). V prvních dnech menstruace mi obvykle protečou vpředu a někdy i vzadu – hlavně ale vpředu, tam je to na mě prostě moc krátké.

Hana

Nekvalitní

Rated 1 out of 5
10. února 2022

Kalhotky mám již půl roku a docela jsem se na ně těšila, protože se mi nápad líbí, ale bohužel mi již několikrát protekly. Mám noční model na silnou men. a stejně jsem musela řešit nepříjemné skvrny na ložním prádle. Z tohoto důvodu mi nepřijde moc ekonomické sice ušetřit za vložky, ale pak následně plýtvat vodou a čist.prostředky na vyčištění skvrn. Používám proto po těchto zkušenostech už jen s tampony. A denní nošení bych se neodvážila vůbec. Testuji jiné značky, kvůli nekvalitě a vysoké ceně za Snuggs.

Gab

nic moc

Rated 2 out of 5
7. února 2022

Jsou celkem hezké, střih mi dobře sedí, ale bohužel vůbec nefungují, ani jako pojistka ke kalíšku. Protečou během několika minut, udajná savá vrstva má sice plochu jako letiště, ale jde to rovnou skrz (model pro nejsilnější menstruaci). Používám pouze při úplně nejslabších dnech. Takže je mi líto, nemůžu doporučit nikomu, kdo mívá silnou menstruaci.

Petra

Přešlap

Rated 2 out of 5
24. ledna 2022

Teen verzi hodnotím jako trochu přešlap vedle. Koupila jsem si největší velikost ve víře, že budou menší než dámské xs. Ale dají se nosit tak leda na doma, vůbec nedrží v pase, padají. savá vrstva je potom někde úplně jinde…. A přírodním materiálem to nebude, běžně nosím ty bambusové.

Tereza

2 dalhotky protekly

Rated 1 out of 5
19. ledna 2022

Menstruační kalhotky Snuggs jsem pořídila pro dceru, je hodne hubená, tak ji nevyhovovaly vložky a i na její proporce má první 2 dny velmi silnou menstruaci. Má za sebou teprve třetí měsíčky a musela odejít ze školy, protože protekla – po dvou hodinách (kalhotky na silnou menstruaci s 3 kapkami). Doma si dala kalhotky s dvěma kvapkami a za dvě hodiny zas protekly. Kdyby to byly jedny kalhotky, tak neřeknu, že by mohl být třeba vadný kus, ale u dvou druhů savosti?

Lucie

Spokojenost

Rated 4 out of 5
17. ledna 2022

Koupila jsem si trojbalení kalhotek klasického střihu a jedny noční. Jsou to kalhotky 3. generace, které zřejmě doznaly některých změn oproti předchozím variantám. Nebyla jsem si 100% jistá velikostí, takže jsem vzala o číslo menší, než bych měla podle jejich tabulky. Vše vyzkoušeno zatím jednou na spíše středně silnou MS, ale vydržely vždy zmíněných 8 – 12 hodin bez protečení. Poté už jsem začala cítit mírné vlhko a převlékla je. Noční sedí skvěle a jsou velmi příjemné, u klasických mi moc nesedne střih (rolují se mi na břiše dolů, obzvlášť ty nylonové, u materiálu tencel-lyocell je to lepší a ty z organické bavlny jsou nejpevnější), ale to je spíš moje chyba, měla jsem si objednat vysoký střih. I tak je ale určitě unosím. Savá vrstva (kromě nočních, které ji mají po celé délce) má u velikosti XXL délku cca 28 cm, což je za mě dostačující. Nevím, jak ostatní velikosti. V některých článcích jsem se ale dočetla, že i XXL mají savou vrstvu 22,5 cm, což u toho modelu tak není (zřejmě změna u této 3. generace?). Za mě sice dost peněz, ale také dost muziky, takže spokojenost.

Petra

Není to ono

Rated 4 out of 5
17. ledna 2022

Krátká přední funkční vrstva. 70 % zadní plochy funkcí látky vůbec nevyuziji, ale vepředu mi tak 5cm chybí. Pri silnější menstruaci si do predu davam intimku, abych si nezaspinila oblečeni, coz je u těchto kolahotek kontraproduktivní a velká škoda. Kalhotky se také trochu vytahnou. A po vice pranich popraská zadni potisk a trochu škrábe. Je to super novinka. Jsem pro vše, co šetří životní prostředí. Za me ale potreuji delší přední funkční vrstvu. Pak by byly skvělé.

Alena

NEDOPORUČUJI.

Rated 1 out of 5
15. ledna 2022

Naprosto nevhodné pro silnou menstruaci. Pravidelně protékají, nekryjí dostatečně vepředu ani vzadu. Savý povrch by měl být téměř všude. Výrobkyně asi v životě neměli silné PMS. Za takovou cenu bych čekala 100%

7896

Existují lepší

Rated 3 out of 5
15. ledna 2022

Bohužel při větším naplnění protékají kolem gumiček a nevydrží tak dlouho, jako jiné značky ve srovnatelné cenové kategorii. Pro slabší až střední menstruaci jsou skvělé, na silnou ale existují lepší výrobky.

dora

Nespokojena

Rated 2 out of 5
6. ledna 2022

České Snuggs jsou bohužel velké sklamání vzhledem k cene. Protékají a po 1. vyprání rozpárané. Možná záleží na modelu….

lu