Sbuggs

Maximálni absorpce

25 ml (3 až 4 vložky)

Použití

Menstruace

Cena

746 - 999 Kč

Web

https://snuggs.cz/

Výměna a vrácení

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nesedí, můžete je vrátit nebo vyměnit do 60 dnů od data doručení. Zboží musí být v původním balení, nenošené, nevyprané, se všemi štítky, beze skvrn a zápachu.

Antibakteriální ochrana

Obsahuje biocidní přípravek argentium-nátrium-hydrogénzirkónium fosfát

snuggs hugger

Vaše recenze kalhotek Snuggs

2,0
Rated 2 out of 5
2 z 5 hvězdiček (spolu 47 hodnocení)
Vynikající6%
Velmi dobré9%
Průměrné8%
Problémové34%
Hrozné43%

Zklamání

Rated 2 out of 5
4. listopadu 2022

Bohužel se mi potvrdilo to, čeho jsem se bála. Kalhotky ani zdaleka nevydržely zmiňovaných 8-12 hodin. Model pro silnou menstruaci už po 4 hodinách začal silně protékat všemi směry, takže na celý den bych potřebovala 4-5 kusů. Nedokážu si moc představit, jak bych v práci v maličkých kabinkách výměnu prováděla, takže pro mě budou kalhotky varianta pouze na první/poslední den cyklu. Materiál je moc příjemný, ale tak po 2 hodinách kalhotky pocit pohodlí opravdu neposkytují, pokud si člověk nelibuje v mokrém a studeném prostředí. Zatím na kalhotky slýchám jen samou chválu, tak možná jsem je jenom trochu přecenila a nevyhla se zklamání.

Tereza

nekvalitní

Rated 2 out of 5
27. září 2022

Měla jsem první řadu výrobku, totální katastrofa – hrozně rychle se vytahaly, vylezly gumičky, protékaly. Nicméně jsem si řekla, že i nadále podpořím tento projekt, a že druhá řada bude zajisté lepší. Bohužel nebyla. I po propagování hight materiálu a zdokonalení kalhotek, jak výrobce uváděl, kalhotky podlehly velmi rychle zkáze stejně jako první řada a navíc se přidal nelibý zápach:/

Jednou jsem si musela koupit náhradní v drogerii za skoro poloviční cenu. Sice nebyly také nic moc, ale rozhodně vydržely déle než Snuggs..

Linda

Doporučuji bavlněné

Rated 5 out of 5
4. září 2022

Kalhotky mi vyhovují. Mám bavlněné, ostatní materiály mi nevyhovovaly, měli strašně úzké gumičky na stehnech. Bavlněné jsou příjemné a nasají více než 2-3 vložky. Mám hodně silnou menstruaci, tak kombinuji i s kalíškem.

Hedvika

Za mě rozhodně NE!

Rated 1 out of 5
1. září 2022

Vyhozené peníze. Sava vrstva je jen kousíček. Zbytek krve mi všude protéká. Je jasný, že krev se nedrží jen kolem pochvy. To fakt hodne nedomysleli!!!

jaruška_veveruška

Strašné !!!

Rated 2 out of 5
17. srpna 2022

Za mne značka Snuggs rozhodně nee! Materiál umělý, takový silon, tenčí plavkovina. Souhlasím s ostatními, že se rychle výtahnou, sjíždějí z pasu, trčí z nich gumičky po bocích a po vyprání jen na těch 40 C jak uvádí výrobce po uschnutí stejně smrdí savá vrstva jak zmokly deštník po uschnutí, fuj!!! Absorpční vrstva vpředu velmi krátká, tudíž se kalhotky Snuggs míjí účinkem ! Totálně nekomfortní při nošení, pocit vlhka a ten zápach když je nosíte půl dne je strašný, to musí cítit i vaše okolí, hnus! Cena vůbec neodpovídá kvalitě natož spokojenosti zákazníka.

Jeremy

Noční model kalhotek

Rated 2 out of 5
3. července 2022

Kalhotky jsem koupila dceři, 12 let, velikost jsme postupně doladily, vybrala jsem tento model, má silnější menstruaci, ale co se týče výdrže, přikládám se spíše max 5h. Zkusily jsme přímo přes noc a to byla katastrofa. Za mě kalhotky dobrý ale na o dost kratší dobu, nebo střední menstuaci, né určitě na noční jistotu. Jinak si je dcera přes den chválí.

Petra

Nespokojená

Rated 2 out of 5
27. května 2022

S kalhotkami nejsem spokojená. Mám obvod boků 92 cm, což je podle uvedené tabulky velikostí M. Bohužel kalhotky mi byly hrozně veliké, tak jsem je musela vracet. Vyměnila jsem je za velikost S (která je o 4 cm menší, než bych měla mít), ale hned po prvním vyzkoušení, jsem měla pocit, že kalhotky úplně nedoléhají. Teď po pár měsících používaní mám pocit, jako bych na sobě měla tak o tři velikosti větší spodní prádlo a několik nepříjemných zážitků, kdy jsem (nedoléhající boční stranou) několikrát protekla. Mám silnou menstruaci a na tu ani tyto nejsilnější kalhotky bohužel nestačí, takže musím kombinovat ještě s kalíškem. Kdo silnou menstruaci má, asi ví, že potřebujeme pomůcky, na které se může spolehnout. Mrzí mě to protože značce jinak fandím.

BOHUMILA

Pozor na Tencel

Rated 3 out of 5
27. dubna 2022

U těhle Snuggs z Tencell látky mi přijde, že guma je méně pevná. Už po prvním nošení byly kalhotky o trochu volnější, v porovnání s „obyčejnými“ snuggs, jejichž tělo tvoří hlavě nylon. Obecně snuggs opradu doporučuju, nicméně na Tencell bych asi byla trochu opatrnější.

Míša

Vytahaný materiál

Rated 1 out of 5
30. března 2022

Koupila jsem dceři 2 ks těchto kalhotek (modré+pruhované) a jsem velice naštvaná za vyhozené (nemalé peníze). Už když jsem kalhotky vybalila z krabice jsem byla zklamaná z materiálu ze kterého jsou vyrobeny, rozhodně mi to nepřijde jako prvotřídní bavlna. V pase hrozně povolené už před vypráním. Po třech vyprání jsou kalhotky na vyhození, jelikož jsou hrozně vytahané a od těla odstávají. Rozhodně koupi nedoporučuji!

Alžběta

Neznám lepší

Rated 5 out of 5
26. března 2022

Určitě doporučuji. Já i má sestra jsme s nimi 100% spokojené.

Lucie