SaYu

Maximálni absorpce

výrobce neuvádí

Použití

Menstruace

Antibakteriální ochrana

Obsahuje nebezpečný biocidní přípravek na bázi stříbrných solí

Cena

790 - 990 Kč

Web

sayu.cz

Výměna a vrácení

Zboží musí být vráceno do 14 dnů nepoškozené, neopotřebené, neznečištěné a bez zápachu. Také nesmí být vyprané.

SAYU

Vaše recenze kalhotek SaYu

3,3
Rated 3.3 out of 5
3.3 z 5 hvězdiček (spolu 12 hodnocení)
Vynikající33%
Velmi dobré17%
Průměrné8%
Problémové25%
Hrozné17%

Skvělé

Rated 5 out of 5
24. května 2022

Za mě zatím nejlepší. Skvěle vypadají, výborně sedí a jsou naprosto spolehlivé i při silné menstruaci. Navíc velmi rychlé dodání. Snad jen déle schnou.

Iva

Kalhoty protekly skrz

Rated 2 out of 5
8. února 2022

Bohužel mám špatnou zkušenost, kalhotky mi protekly skrz 🙁 mrzí mi že se na ně do budoucna nemohu spolehnout

Di

nevyhovují

Rated 2 out of 5
2. února 2022

Krátká přední funkční vrstva. 70 % zadní plochy funkcí látky vůbec nevyuziji, ale vepředu mi tak 5cm chybí. Pri silnější menstruaci si do předu davam intimku, abych si nezašpinila oblečeni, coz je u těchto kolahotek kontraproduktivní a velká škoda. Kalhotky se také trochu vytahnou.

ZuzanaK

to ne

Rated 1 out of 5
7. ledna 2022

Ceska firma, ktera neni ochotna akceptovat dobirku :(, ani na pozadani

evaprvní

Nesedí

Rated 3 out of 5
2. ledna 2022

Velké rozčarování. Koupila jsem dceři 3 kalhotky. Rozměry jsem brala podle tabulek a těch původních co již má. Kalhotky jsou velké, v pase vůbec nedrží, jako kdyby byly vytahané a nepružné.

Anna

 

Rated 5 out of 5
14. prosince 2021

Plní vše, co je slibované, člověk má s nimi opravdu pocit jistoty, že vše zůstane tam, kde má. Přístě bych ale na noc zvolila vyšší střih.

Bara

Krásné a pohodlné

Rated 5 out of 5
29. listopadu 2021

Mám kalhotky do pasu s transparentními boky, už je mám rok a nikdy jsem s nimi neměla žádný problém nebo protečení. Příjemné merino, kvalitní šití a krásné střihy. Jsou dražší, ale podle mě cena odpovídá kvalitě.

Simona

Krásné a funkční

Rated 4 out of 5
9. listopadu 2021

Kalhotky SAYU zaujmou na první pohled, naštěstí to nekončí jen u toho. Postupně jsem si pořídila několik kousků různých střihů a savostí a jsem spokojená. Cením merino vlnu, která zajišťuje komfort. Jedinou výtku mám k modelu do pasu s transparentními boky, kde se mi u obou zakoupených kusů odpárala asi po třech cyklech gumička. Výrobce naštěstí uznal reklamaci a opravil, od té doby vše drží jak má. Nabídka SAYU se neustále rozrůstá, takže věřím, že časem ještě dokoupím.

Dominica

Nefungují

Rated 2 out of 5
2. listopadu 2021

Zatím mám troje Sayu a u všech se potýkám s tím, že mi protečou okolo gumiček. A to tak, že celkem rychle. Třeba do dvou hodin ???? Donédávna jsem žila s tím, že mám slabší, až střední menstruaci, ale tohle mě trochu vychýlilo z rovnováhy.

Matina

pro mírnou inkontinenci nevhodné

Rated 1 out of 5
23. října 2021

Zakoupila jsem dvoje kalhotky v naději vyřešit noční mirnou inkontinenci při cestě z lužka na toaletu. Kalhotky mi nevyhovují ,protože jsou propustné, snadno zvlhnou a chladi. Za službu,kterou nabízejí jsou příliš drahé.

Eva

Krásné kalhotky

Rated 4 out of 5
22. října 2021

Ze všech značek menstruačního prádla, co jsem kdy vyzkoušela, kalhotky Sayu jsou prostě nejkrásnější a pořád vypadají jako nové. Bohužel já se svou silnou menstrucí je můžu mít až ve slabších dnech, jinak pouze noční modely.

Taťána

Spokojena

Rated 5 out of 5
7. října 2021

SAYU mě ihned uchvátily svými střihy, designem i barevností, bylo těžké se rozhodnout, které si pořídím. Nakonec jsem si vybrala středně vysokou variantu s krajkou. Mám slabou menstruaci, takže i tato méně savá varianta mi bohatě stačila na celý den. Výrobce chválím za úžasný výběr materiálů, díky tomu se v době své menstruace cítím opečovávaná. Po pár praních kalhotky pořád vypadají jako nové. Momentálně čekám na objednávku dalších dvou kusů a jsem si jistá, že ani tím jsem ještě se SAYU zdaleka neskončila.????

Alena