EcoGatky500

Maximálni absorpce

60 ml (7 až 12 vložek), inkontinence 150 ml

Použití

Menstruace, inkontinence, po porodu

Antibakteriální ochrana

Neobsahuje žádný biocidní přípravek

Cena

570 - 995 Kč

Výměna a vrácení

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nesedí, můžete je vrátit nebo vyměnit do 35 dnů od data doručení. Zboží je možné vrátit i po vyzkoušení během menstruace.

Web

https://perties.cz/

Vaše recenze kalhotek Perties EcoGaťky

4,8
Rated 4.8 out of 5
4.8 z 5 hvězdiček (spolu 33 hodnocení)
Vynikající88%
Velmi dobré9%
Průměrné0%
Problémové0%
Hrozné3%

Jsou super

Rated 5 out of 5
1. října 2021

Dostala jsem v březnu od manžela k narozeninám Hedi i Bathory. Zaregistroval, jak jsem jednou dříve zmínila, že existují nějaké menstruační kalhotky .. Udělal si sám tajně průzkum ???? a tedy překvapil mě na plné čáře, jakož překvapily i samotné kalhotky. Vybral ty nejlepší, jaké – podle mě jsou na našem trhu. Roky jsem používala přes den tampony, v noci vložky, a trochu jsem se obávala pocitu vlhkosti, či až mokra, protože mívám velmi silnou menstruaci. No nic takového se při kalhotkách nestalo. Pocitově to bylo super, a zejména žádný stres, že musím měnit tampon každé dvě hodiny (príp. méně), což bylo někdy organizačně náročné, zejména v situaci, kdy nebyla možnost jít na toaletu … Kalhotky PERTIES jsou top! Žádné omezení, úžasný pocit „svobody“, mám je celý den a vše je v pořádku. Vše udrží, stíhají absorbovat, žádný nežádoucí zápach … Bathory používám zejména na noc a první dny silné menstruace a jsou fakt skvělé. Předtím jsem noci téměř napůl probděla, resp. byla jen v takovém polospánku a průběžně kontrolovala a dávala pozor, aby se nestala nějaká „nehoda“. Když mám na sobě Bathory, jsem v absolutní pohodě, bez stresu, nebojím se nechtěné nehody – v noci i přes den, dokonce zapomenu, že mám vlastně menstruaci. Nevím, jestli je to psychikou nebo to má opravdu nějaký vliv, ale zdálo se mi, že i bolesti byly o dost slabší než při používání tamponů a vložek. Je však třeba počítat s tím, že kalhotky déle schnou a proto doporučuji zakoupit si více kusů.

Soňa

Stojí za to

Rated 5 out of 5
29. září 2021

Konečně mám možnost vyzkoušet kalhotky v akci a bezkonkurenční paráda ???????? Opravdu suprové teď je mám na sobě 11 hodin chtěla jsem zkusit co vydrží a navíc jsem je měla přes noc. Každopádně pohodlné, příjemné, kvalitní a opravdu stojí za to ♥️???? Jediné minus je to, že mám jen jedny ????????♥️

Jana

 

Rated 5 out of 5
22. září 2021

Předtím jsem si koupila BATHORY a byla jsem ohromená. Proto jsem koupila dceři Cały a ona je nyní rovněž spokojená. Lituji, že tyto produkty nebyly před takovými 15-20 lety, když jsem byla mladá, to bych úplně jinak vnímala menstruaci. Jsem jen ráda, že dnešní dívky jejich již mohou nosit během svých dní!

kexinkaaa