EcoGatky500

Maximálni absorpce

60 ml (7 až 12 vložek), inkontinence 150 ml

Použití

Menstruace, inkontinence, po porodu

Antibakteriální ochrana

Neobsahuje žádný biocidní přípravek

Cena

570 - 995 Kč

Výměna a vrácení

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nesedí, můžete je vrátit nebo vyměnit do 35 dnů od data doručení. Zboží je možné vrátit i po vyzkoušení během menstruace.

Web

https://perties.cz/

Vaše recenze kalhotek Perties EcoGaťky

4.8
Rated 4.8 out of 5
4.8 z 5 hvězdiček (spolu 31 hodnocení)
Vynikající87%
Velmi dobré10%
Průměrné0%
Problémové0%
Hrozné3%

This is a great product

Rated 5 out of 5
3. listopadu 2022

I am on my period now and yesterday I used Perties HEDI 2 with anti side leakage protection. I had it on from 9am in the morning till 23pm last evening and there is no leaking. I am quite surprised !

Rose

Velká spokojenost Bathory

Rated 5 out of 5
25. srpna 2022

Dlouho jsem hledala kalhotky které vydrží velmi silnou menstruaci a kalhoty Bathory jsou pro mě nejlepší. Jsem v práci na operačním sále celý den s těmito můžu být úplně v klidu. Dříve jsem používala Snuggs na silnou menstruaci a ty vydržely sotva tři hodiny. I pro dospívající dceru jsou kalhotky Perties skvělé, máme vyzkoušené i kalhotky Hedy ty jsou nízké a u dcery hodně oblíbené a Didi, ty zase super sedí, ale je potřeba koupit o jednu klidně i dvě velikosti větší než nosíte. Všechny mají úžasnou absorbci, jen je potřeba počítat s delší dobu schnutí.

Eva

Kalhotky Bathory

Rated 4 out of 5
7. srpna 2022

Kalhotky úžasně sají a jsou opravdu spolehlivé. Narozdíl od kalhotek značky Snuggs mají větší absorpční vrstvu a dávají mi tak větší jistotu. Bohužel se mi u kalhotek začala trhat krajka a to už po pár použití (o kalhotky se starám dle pokynů).

Šárka

skvělé

Rated 5 out of 5
23. května 2022

Jedním slovem skvělé, pohodlné a ani při hodinovém běhu neprotečou oproti jiným vyzkoušeným značkám (Meracus, Dorina) Tyto vřele doporučuji, velikost sedí 👍😉

Lucka

Jsem v pohodě

Rated 5 out of 5
10. května 2022

Já je používám už 6 měsíců. taky jsem měla strach, aby nebylo něco cítit nebo vidět, nebo aby to nebylo nepříjemné, ale musím říct, že to bylo super rozhodnutí. Peties jsou vysoce absorpční, takže je to v pohodě, i když máš silnou menstruaci.

Bara

Perties doporučuji

Rated 5 out of 5
2. května 2022

Menstruační kalhotky Perties jsou z příjemného materiálu. U kalhotek Bathory jsem se obávala, že budou nepohodlné, díky velké absorbci a že budou moc vycpané, ale naopak mě překvapilo, že to tak vůbec není. Jsou vyšší a mají větší absorbpci, tak jsou lepší na použití na noc. Kalhotky Elly jsou velmi pohodlné, vhodné pro všechny typy postav a dobré nannošení během dne.

Jana

Dík za tak úžasnou věc

Rated 5 out of 5
1. května 2022

Chtěla jsem Perties touto cestou vyjádřit můj obdiv, ze vynalezli tak úžasnou věc. Objednala jsem dceři již dvoje a nyní jsem objednala další. Je nadšena a stud, který má téměř každá slečna, u dcery vůbec není. Opravdový zázrak. Měla i kalhotky z vaši konkurence – Snugs a ty vůbec takto nefungují. Hlavně při sportu, když se dcera zpotí.

Markéta

Doporučuji

Rated 5 out of 5
8. dubna 2022

Považuji to za vynález století. Dcerka měla velmi silnou menstruaci a Perties Bathory přežily celou noc.

Bara

Krásné a funkční

Rated 5 out of 5
31. března 2022

Objednala jsem kalhotky Perties Bathory

pro dceru,máme zkušenost is jinými značkami .I když se Vám zatočí hlava z toho kolik stojí, stojí za to si je pořídit.Jsou krásné ,hebké ,funkční a nejlepší ,co jsme doposud měly.Komunikace s obchodem perfektní.

Edita

Investice za vsechny prachy

Rated 5 out of 5
27. března 2022

perties jsou super, mam dvoje na stredni ms, planuju dokoupit ještě ty na silnou. A musím rict, ze opravdu nevim, že je nam na sobe, nic neni citit, cely den jsem „v suchu“. Cena vyssi, ale za me teda investice za vsechny prachy. A rozhodne nesusti.

jijulka